HURTOWNIA

FOLII STRETCH

HURTOWNIA

FOLIA

STRETCH MASZYNOWA

WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY

Zakres zastosowania folii strech ręcznej i maszynowej jest bardzo szeroki. Folia jest używana do pakowania i zabezpieczania produktów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach po przedmioty jednostkowe o dużych jak i mniejszych gabarytach. Za jej pomocą można zapakować zróżnicowane wagowo ładunki od lekkich po ciężkie, niestabilne i o nieregularnych kształtach, a także delikatne i wrażliwe na uszkodzenia. Folia stretch nie jest przeznaczona do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

» folia stretch ręczna

» folia stretch maszynowa

» folia mini stretch

» dyspensery folii stretch

PARAMETRY

TECHNICZNE

ZASTOSOWANIE

Sprzedajemy folię stretch ręczną w paletach pakowanych po sześć rolek standardowo w wadze od 1 do 3 kg brutto, oraz rolki mini stretchu o szerokości 10 cm i 25 cm. Folia stretch maszynowa sprzedawana jest na kilogramy, występuje w szerokim zakresie gramatury od 17u do 30u i różnym stopniu rozciągliwości do 300%.

Firma Mac Graf sprzedaje folię stretch ręczną i maszynową od kilkunastu lat.   Wieloletnie doświadczenie zapewnia wyroby o  doskonałych właściwościach i parametrach technicznych. Od wielu lat  sprzedajemy towary wyłącznie najwyższej jakości uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

» folia stretch maszynowa

 

KATEGORIE

    FOLIA STRETCH

    KARTONY

    ZAPINKI

» folia stretch maszynowa

Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

  Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

Sprzedajemy folię stretch w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●

FOLIA STRETCH MASZYNOWA

Folia stretch maszynowa jest jednym z najlepszych, najtańszych i najszybszych rozwiązań w technice pakowania. Stanowi ekonomiczną, łatwą w użyciu i powszechnie stosowaną metodę zabezpieczania. W zależności od sposobu wykorzystania i jej rodzaju, służy do owijania i zabezpieczania ładunków na paletach, a także pakowania pojedynczych elementów. Dzięki swoim właściwościom folia może być mniej lub bardziej rozciągliwa. Mocna, elastyczna, chroni ładunki przed wilgocią, deszczem, brudem oraz zsunięciem towaru z palety. Jest doskonałym zamiennikiem taśm klejących, nie uszkadza i nie pozostawia kleju na owijanej powierzchni. Dostępna jest w gramaturze od 17 do 30 mikronów. Standardowo folia jest przezroczysta, dzięki czemu można łatwo i szybko rozpoznać pakowany towar. Posiadamy również w sprzedaży stretch w innych kolorach (biały, niebieski, czarny), który dodatkowo posiada walory maskujące i chroni towar przed kradzieżą.

Folia stretch maszynowa - przeznaczona do owijania maszynowego; odznacza się wysoką wytrzymałością na przebicie i rozerwanie. Szeroka gama grubości od 17 do 30 mikronów  i rozciągliwości od 150 do 300% (stretch power i super power) pozwala stosować tę folię we wszystkich gałęziach przemysłu. Folia stretch maszynowa służy  między innymi do zabezpieczania ładunków w transporcie, który  nie tylko zabezpiecza towar przed przemieszczaniem się, ale także chroni elementy przed wilgocią oraz uniemożliwia rozerwanie palety.  Standardowo folia jest przezroczysta, dzięki czemu można łatwo i szybko rozpoznać pakowany towar, a także w kolorze czarnym, dodatkowo zabezpieczając paletę przed kradzieżą. Stretch maszynowy sprzedawany jest w kilogramach.