HURTOWNIA

FOLII STRETCH

HURTOWNIA

FOLIA

STRETCH MINI

WYSOKIEJ

JAKOŚCI

PRODUKTY

Zakres zastosowania folii strech ręcznej i maszynowej jest bardzo szeroki. Folia jest używana do pakowania i zabezpieczania produktów, począwszy od ładunków zbiorczych na paletach po przedmioty jednostkowe o dużych jak i mniejszych gabarytach. Za jej pomocą można zapakować zróżnicowane wagowo ładunki od lekkich po ciężkie, niestabilne i o nieregularnych kształtach, a także delikatne i wrażliwe na uszkodzenia. Folia stretch nie jest przeznaczona do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

HURTOWNIA OPAKOWAŃ

CZYTAJ WIĘCEJ

» folia mini stretch

PARAMETRY

TECHNICZNE

ZASTOSOWANIE

Sprzedajemy folię stretch ręczną w paletach pakowanych po sześć rolek standardowo w wadze od 1 do 3 kg brutto, oraz rolki mini stretchu o szerokości 10 cm i 25 cm. Folia stretch maszynowa sprzedawana jest na kilogramy, występuje w szerokim zakresie gramatury od 17u do 30u i różnym stopniu rozciągliwości do 300%.

Firma Mac Graf sprzedaje folię stretch ręczną i maszynową od kilkunastu lat.   Wieloletnie doświadczenie zapewnia wyroby o  doskonałych właściwościach i parametrach technicznych. Od wielu lat  sprzedajemy towary wyłącznie najwyższej jakości uznanej przez szerokie grono naszych klientów.

» folia mini stretch

 

KATEGORIE

    FOLIA STRETCH

    KARTONY

    ZAPINKI

» folia mini stretch

Bydgoszcz

Toruń

Gdańsk

Warszawa ●

Szczecin

        ●

Poznań

Wrocław

  Katowice

Kraków

Olsztyn

Lublin●

Sprzedajemy folię stretch w całej Polsce

Sosnowiec

                 ●

FOLIA STRETCH MINI

Folia stretch jest jednym z najlepszych, najtańszych i najszybszych rozwiązań w technice pakowania. Stanowi ekonomiczną, łatwą w użyciu i powszechnie stosowaną metodę zabezpieczania. W zależności od sposobu wykorzystania i jej rodzaju, służy do owijania i zabezpieczania ładunków na paletach, a także pakowania pojedynczych elementów. Dzięki swoim właściwościom folia może być mniej lub bardziej rozciągliwa. Mocna, elastyczna, chroni ładunki przed wilgocią, deszczem, brudem oraz zsunięciem towaru z palety. Jest doskonałym zamiennikiem taśm klejących, nie uszkadza i nie pozostawia kleju na owijanej powierzchni. Dostępna jest w gramaturze od 17 do 30 mikronów. Standardowo folia jest przezroczysta, dzięki czemu można łatwo i szybko rozpoznać pakowany towar. Posiadamy również w sprzedaży stretch w innych kolorach (biały, niebieski, czarny), który dodatkowo posiada walory maskujące i chroni towar przed kradzieżą.

Folia mini stretch

Występuje w szerokościach 10 lub 25 cm. Służy do owijania drobnych elementów o nieregularnych kształtach. W czasie stosowania rozciąga się. Jest pakowany po kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk w zależności od rodzaju rolek. Stretch mini 10 cm występuje również z rączką, dzięki czemu możliwe jest wygodne i szybkie użycie materiału.

Uchwyt do stretchu mini to specjalna rączka ułatwiająca rozwijanie folii w pionie i w poziomie, która dzięki temu może ściślej przylegać do owijanej powierzchni. Stosowanie urządzenia daje również lepszą możliwość odrywania i odcinania folii. Specjalnie wyprofilowana rączka chroni dłonie w czasie pakowania przed uszkodzeniami. Dzięki urządzeniu istnieje również możliwość regulowania stopnia rozciągliwości folii.